Brainchange | Tarieven en vergoedingen
Wij rekenen € 85,00 voor een individueel eerstelijns psychologisch consult van 45 minuten.
De kosten van het verrichten van een diagnostisch onderzoek kan variëren naar aanleiding van de hulpvraag. De richtlijn is € 935,00 per onderzoek. Na het eerste consult zullen de totale kosten nader gespecificeerd worden.
Een kort consult vindt plaats in het kader van de behandeling en is gericht op ondersteuning en voortgangscontrole. Bijvoorbeeld het scoren van vragenlijsten of kort overleg met leerkrachten kan hieronder vallen. Een dergelijk consult telt als een halve zitting (€ 42,50)
Afspraken die 24 uur van te voren worden afgezegd, worden niet in rekening gebracht. Gemiste afspraken zonder afmelding, of te late afmelding worden volledig doorbere-kend.
Een deel van de kosten van de eerste 8 zittingen krijgt u via uw uw ziektekostenverzekering door uw zorgverzekeraar vergoedt, ook als u geen aanvullende verzekering heeft afgesloten. U betaalt echter altijd een eigen bijdrage van € 10,00 per consult. U dient wel voorafgaande aan de behandeling een verwijsbrief van de huisarts aan te vragen.
Heeft u een aanvullende verzekering, dan is het mogelijk dat u naast deze 8 consulten nog meer consulten vergoed krijgt. Dit is echter afhankelijk van de polis die u bij uw verzekeringsmaatschappij heeft afgesloten. Daarnaast is de vergoeding die u krijgt afhankelijk of uw verzekeringsmaatschappij en uw psychologische zorgverlener een contract met elkaar zijn aangegaan. De vergoeding is meestal iets hoger als dit wel het geval is, maar wij hebben er om vaktechnische redenen voor gekozen om niet in te gaan op de aanbiedingen die de zorgverzekeraars ons hebben voorgesteld. Belangrijk is te weten dat u altijd vrij bent om uw eigen zorgverlener te kiezen. Uw verzekeringsmaatschappij mag u niet dwingen een praktijk te nemen waar deze een contract mee heeft.
|